Pronájem

skartačních

nádob

Univerzální nádoba 

EC240

Objemnější nádoba 

EC350

Velkokapacitní nádoba 

EC16

Lze umístit v kancelářích, chodbách, nebo třeba k centrálním tiskárnám a kopírovacím strojům. Každá nádoba má vhazovací štěrbinu až pro jednorázový vhoz 200 ks listů. Buďte si jistí, že s touto skartační nádobou budete mít Vy i Vaši kolegové více místa na pracovním stole a nebudete muset dlouhé minuty skartovat na kancelářských skartovacích strojích. Nádoba pojme až 100 Kg dokumentů a jednotlivé svozy mohou probíhat i v týdenní periodě. Nádoba je opatřena samozřejmě bezpečnostním zámkem a výměna probíhá takzvaně kus za kus.

Tuto nádobu používáme pro objemné skartace. Po přistavení nádoby máte možnost naplnit tyto nádoby sami, nebo Vám s vynášením pomohou naši zaměstnanci. Nádoba pojme až 400 kilogramů materiálů určených k nenávratné likvidaci. Nádoby jsou po naplnění opatřeny pečetí. Následně odvezeny naší vlastní dopravou, přímo k nenávratné likvidaci.

Tato objemná nádoba je určena pro velkokapacitní skartaci. Mohou to být kupříkladu víceleté likvidace spisů z archívů, spisoven atp. Tato nádoba pojme až čtyři tuny materiálu určeného k nenávratné likvidaci. Odvoz je po naplnění odvážen nákladním vozidlem s hákovou nástavbou. Samozřejmě i tato nádoba je před odvozem uzamčena a zapečetěna přímo před zákaznínem.

Ceny za pronájem a likvidaci výše uvedených nádob Vám rádi sdělíme po zaslání poptávkového formuláře, emailu, případně telefonicky

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána