Archivace

& digitalizace

dokumentů

Archivace Vašich firemních i osobních dokumentů

Našim zákazníkům poskytujeme vysoký standard v oblasti dlouhodobého uložení, roztřídění a sledování zákonných skartačních lhůt písemností, včetně jejich přepravy, jakož i finální nenávratné likvidace archiválií bez účasti třetích osob. Služby archivace a soukromé spisovny EKO Century s.r.o. jsou poskytovány na profesionální úrovni za pomoci odborně vyškolených zaměstnanců. Nad naším týmem bdí archivář s bezmála třicetiletou praxí v oblasti archivní a spisové služby.

 

Využitím externí archivace Vašich písemností se především snižují personální výdaje, ale i investice do skladovacího a kopírovacího vybavení, čímž se maximalizuje možnost využívat Vaše prostory k Vašemu primárnímu podnikání.

 

Služby spisového a archivního servisu jsou poměrně obsáhlé. Postaráme se však o kompletní služby, a především velice individuální přistup. Jsme připraveni vytvořit Vám spisový a skartační řád, který vzniká po konzultaci s jednotlivými odděleními Vaší společnosti. Vyškolíme Vaše zaměstnance a odpovědné osoby. Reakční doby pro vyhledávání jsou u nás velice krátké, neboť pracujeme se speciálním systémem pro uložení, který používá většina světových komerčních spisoven. Samozřejmostí je tak zabezpečený online náhled seznamu Vašich uložených písemností. Také převezmeme komunikaci s orgány státní správy, úřady, bývalými zaměstnanci nebo exekutory.

 

Prostory naší spisovny jsou zabezpečeny elektronickým a kamerovým systémem, chráněny před slunečním svitem, únikem vody, či případným požárem. Spisovna je schválena Moravským zemským archivem v Brně a splňuje tak veškeré zákonné povinnosti, předpisy a doporučení.

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána