Skartace

dokumentů

Při skartaci dokumentů enormně dbáme na bezpečnost Vašich písemností.

Společnost EKO Century s.r.o. provádí nenávratnou likvidaci dokumentů, která je ideální pro všechny typy společností a institucí. (osoby samostatně výdělečně činné, malé a střední firmy, korporace, státní správu a samosprávní celky). Nenávratná likvidace dokumentů je nezbytný proces, který znemožní případné zneužití třetími osobami. Služba nenávratné likvidace dokumentů, Vám zajistí řízenou skartaci smluv, zaměstnaneckých dokumentů, zdravotnické dokumentace, nebo jiných nosičů osobních či firemních údajů. Službu jsme připraveni poskytnout v rámci celé České a Slovenské republiky.

 

Samozřejmostí je následné vystavení certifikátu o bezpečné likvidaci a potvrzení o ekologické likvidaci. Materiál nemusí být zbaven příměsí, jako jsou šanony, sponky, euro obaly a jiné. Materiály odvezeme vlastní dopravou v uzamčených nádobách. Veškerý materiál je recyklován a následně jste tak oprávnění využít i služeb cirkulární ekonomiky. V případě zájmu o nás prosím kontaktujte pomocí poptávkového formuláře, emailu nebo telefonicky.

Klidně pro vás uzavřeme celou firmu

Jsme jednička ve skartování na jižní Moravě. Důvěřuje nám státní sektor, policie, nemocnice, vysoké školy, městské části, obce, advokáti, notáři,ale i soukromé společnosti a fyzické osoby.

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána