Odvoz

papírového

odpadu

Každou tunou vytříděného papíru zachráníte jeden dospělý strom

Třídění papíru je úplně jednoduché. Nemusíte při něm být 100 % důslední – ale když se Vám pod ruku dostane hromada krabic nebo papírových archů, prostě je vytřiďte někam do pytlů. My už se pak postaráme o zbytek. Budeme k Vám jezdit každý den nebo třeba jednou za čtvrt roku – záleží jen na Vás.

 

Papír odvezeme, ručně dotřídíme a předáme papírnám k opětovnému využití. A Vám už jenom předáme potvrzení o jeho ekologickém zpracování. Cest je v oblasti recyklace spousta, my volíme tu, aby byl papír co nejvíce separován dle druhů. Není totiž papír jako papír a dnešní systém modrých popelnic není úplně šťastný. Papírový odpad z modré popelnice dostane zpravidla jednosměrnou jízdenku. Pokud ale oddělíte například krabici od pizzy nebo obal od vysavače od novin a časopisů, dostane papírový odpad naprosto jiný rozměr a možnosti využití. Naši zákazníci jsou v drtivé většině skutečně zodpovědní a papír se třídit naučili a jsme na ně právem pyšní. Dejte i Vy šanci papírové krabici být znovu kartonovým výrobkem a novinovému papíru znovu periodikem.

 

Mluvíme-li o ekologickém zpracování, myslíme tím skutečně ekologické. Opětovně využijeme 99,5 % Vašeho odpadu na výrobu recyklovaných papírových výrobků – a jen 0,5 % skončí ve spalovně. To je 20x méně než celorepublikový průměr. Služba sice není zdarma, ale můžete se spolehnout, že papírový odpad nekončí na skládkách, kam skutečně nepatří.

Materiálově využijeme 99,5 % odpadu

Opětovně využijeme 99,5 % Vašeho odpadu na výrobu recyklovaných papírových výrobků – a jen 0,5 % skončí ve spalovně. To je 20x méně než celorepublikový průměr.

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána