Cirkulární

ekonomika

I Vy můžete pomoci přírodě i lidem

Materiálově využijeme 99,5 % odpadu

Jako jedna z mála společností garantujeme v rámci cirkulární ekonomiky tok papírového odpadu od původce až po konečný výrobek. Ručíme tedy za to, že zboží z naší nabídky pochází z papírového odpadu, který od Vás odebereme. Výrobky jsou vyrobeny v České republice a nepochází z třetích zemí. Podstata cirkulární ekonomiky je tedy naplněna a skutečně tak pomáháme přírodě i lidem.

 

Jak celý proces funguje? Kontaktujte nás pomocí emailu nebo poptávkového formuláře. Následně se dohodneme na tom, co má být obsahem dodávky. Výroba je vždy individuální. Cenotvorba záleží na objemech, různorodosti produktů a grafickém zpracování. Nejčastější produkty dodávané našim klientům, jsou papírové tužky, bloky, tiskový papír, diáře (denní i týdenní), tašky, boxy a krabice.

Rádi bychom Vás ale upozornili, že nejsme schopní mít cenu velkých internetových e-shopů. Jedná se o nelehký proces, při kterém dbáme na skutečnosti, které slibujeme a veškeré produkty jsou vyráběné v relativně malých sériích.

Opětovně využijeme 99,5 % Vašeho odpadu na výrobu recyklovaných papírových výrobků – a jen 0,5 % skončí ve spalovně. To je 20x méně než celorepublikový průměr.

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána