Reference

Se společností EKO Century s.r.o. spolupracujeme od minulého roku, spolupráce probíhá vždy mile a rychle. Stačí zavolat a odvoz starého papíru,kartonů, proběhne většinou do druhého dne. Zaměstnanci EKO Century s.r.o. vždy vše řeší profesionálně a s úsměvem. Jsme velmi spokojeni.

C SYSTEM CZ a.s.

Vážení, chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci a vstřícný přístup při likvidaci a odvozu papíru z našeho areálu. Jednak za ochotu reagovat na urgentní termíny a samostatnost pánů řidičů při nakládce a v neposlední řadě děkuji za příjemné vystupování při telefonické objednávce. Budu se těšit na další součinnost.

AutoPalace Praha, a.s.

Vojenská nemocnice Brno se společností EKO Century s.r.o. spolupracuje od počátku roku 2016. Služby, mezi než patří svoz papírového odpadu a skartace dokumentů, využíváme a s jejich kvalitou jsme spokojeni.

plk. Ing. Antonín Vodák, ředitel Vojenské nemocnice Brno

Vojenský výzkumný ústav, s.p. má s firmou EKO Century s.r.o. podepsanou rámcovou smlouvu o odběru a zpracování dokumentů určených ke skartaci. Se službami, které pro nás poskytuje firma EKO Century jsme velice spokojeni.

Ing. Mgr. Ondřej Staroň

Zkuste to

s námi

Napište nám, zanechejte nám kontakt a my se ozveme během 48 hodin nazpět.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Vaše zpráva byla odeslána